Rudina Magjistrai sherr të ashpër me një mashkull, del fotoja

Rudina Magjistrai ka dalë nga vetja duke ju ha kërryer ashpër një mashkulli. Shkak është bërë një koment në rrjetet sociale, ku së fundmi ajo ka postuar një pjesë nga libri “Princi i vogël”, ku thuhet “Të gjithë të rriturit kanë qenë fëmijë, por jo të gjithë e mbajnë mend”, duke shtuar se janë me fat ata që e ruajnë ende fëmijën brenda vetes.

Por komentuesi e ka ofenduar duke i shkruar: Ka ndonjë vajzë apo mami për muhabet? Të shkruaj në Dm? Çdo gjë sekret.

Ky koment banal e ka bezdisur shumë Magjistarin, duke i kthyer përgjigje:Te ky statusi kërkohet një ‘fëmijë’, shtyhu tutje!.

“Ti s’di të shprehesh në tv, do shprehesh këtu…”, i shkruan sërish ai.

“Dhe ty që të duket vetja inteligjent medemek”, ia kthen moderatorja.